Logo
Potřebujete poradit?
PO-PÁ 17:00-19:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Můj příběh
Můj příběh/moje cesta

Už jako malá holka jsem měla moc ráda svíčky, a to kouzlo, kdy si v podvečer každého dne zapálíte hřejivý plamínek klidu a pohody, ve mě zůstalo i v dospělosti. V lednu roku 2017 mne napadlo, proč bych si nemohla tu krásu vytvořit sama, mít svíčku ve tvaru a barvě, která mi vyhovuje nebo tím dokonce udělat radost druhým lidem?

Sedla jsem si tedy k internetu a začala jsem pátrat po původu, materiálech a formách. Zaujal mě palmový vosk, který je už po vyklopení svíčky tak nádherný, že nepotřebuje žádné glazury ani flitry. Je antialergení, hoří klidným plamínekm bez kouře a při hoření dělá krásné obrazce.

Sama jsem netušila, že v ten lednový den, kdy mi přišel první materiál a formy, se pro mě stane výroba svíček něčím, co mě naplňuje, baví a dělá mi radost.

První vytvořené kousky dostala rodina a přátelé abych si byla jistá, že to co dělám je nejen s láskou vyrobené, ale i s láskou přijaté. Poté přišel na řadu živnostenský list, stránky na Facebooku a Instagramu a po letech vysněný e-shop, kde si každý může svíčky prohlédnout, vybrat a objednat.

Tím ale můj příběh nekončí, nechávám si tvořit nové formy, Vaše jedinečná přání jsou pro mě výzvou a každá zpětná fotka od Vás je pro mě potěšením a přesvědčením, že jsem tam, kde jsem chtěla být.

Děkuji všem, kdo se rozhodnou podpořit moje malé podnikání a můj velký sen. ♥

Zuzka